Junior asistent u odjelu Accounting & Outsourcing (M/Ž)

Zagreb, Hrvatska

Forvis Mazars zapošljava Junior asistent-a u odjelu Accounting & Outsourcing

Vrsta zaposlenja: stalno zaposlenje

Sviđa vam se računovodstvo, kontroling, financijska analiza i želite se razvijati u smjeru pružanja CFO usluga (Accounting/Controlling/FP&A/Treasury Advisory"), želite raditi  s mladim timom u odličnoj radnoj atmosferi, biti dio tima koji uvodi inovativne digitalne koncepte, raditi u internacionalnom okruženju, raditi na sebi i svojoj karijeri – nastavite čitati!

Što ćeš raditi?

  • Sudjelovati u aktivnostima vezanim uz procesiranje i obradu svih računovodstvenih i ostalih financijskih transakcija za potrebe klijenata iz različitih industrija u međunarodnom okruženju, osiguravati isporučivanje pravovremenih i točnih informacija.
  • Sudjelovati u pripremi svih statutarnih, zakonskih i ostalih financijskih izvještaja za eksterne korisnike klijenta u skladu sa relevantnim standardima i zakonskim propisima, u skladu sa uputama Seniora/Managera
  • Samostalno provoditi pripremu i obradu računovodstvenih i ostalih financijskih transakcija, osiguravati točne i pravovremene informacije
  • Sudjelovati u  komunikaciji i koordinacija sa timom, klijentima i ostalim partnerima

Uz veliki entuzijazam i motivaciju, očekujemo teoretsko znanje financija i računovodstva i praktično znanje MS Office-a. Važno nam je tvoja sklonost kontinuiranom radu na sebi i usvajanju novih znanja i vještina, analitičke sposobnosti i tendenciju rješavanja problema, a mi ćemo se pobrinuti da dobiješ najboljeg mentora/icu koji će ti nesebično prenijeti svoje stručno znanje.

Postavljat ćemo ti nove izazove i ciljeve, a od tebe ćemo zahtijevati sve više proaktivnosti, snalažljivosti i odgovornosti. Kao dio Mazars tima, bit ćeš ambasador Mazarsovih vrijednosti (pošteno i profesionalno) u svakodnevnom poslovanju.

Što te čeka?

Čeka te mladi tim i vedra atmosfera na poslu. Na ovoj poziciji imaš priliku iskoristiti fleksibilnost poslovanja i ostvariti work-life balance po svojoj mjeri. U duhu Forvis Mazarsovih vrijednosti možeš očekivati visok integritet, odnosno etičko i društveno odgovorno poslovanje, poštovanje u našoj poslovnoj zajednici, tehničku izvrsnost i stalni rad na sebi. Zbog prirode posla, uvijek ćeš imati priliku raditi sa zanimljivim i brzorastućim poduzećima različitih sektora, kao i priliku za napredovanje.

U Forvis Mazarsu vlada learning culture što znači da ćeš imati mogućnost sudjelovati u raznim edukacijskim i razvojnim aktivnostima, uključujući one vezane uz ovladavanjem novih znanja, vještina i alata za pružanje „CFO usluga“ za potrebe tržišta (uključivo Controlling i FP&A metode i prakse, korištenje digitalnih alata), te mogućnost sudjelovanja u projektima digitalizacije, standardizacije i automatizacije različitih procesa. Također pružamo mogućnost sudjelovanja u internim edukacijama koje će voditi naši Manageri i Partneri, ali i vanjskom certificiranom stručnom obrazovanju kao što je ACCA.

Radno vrijeme i početak rada

puno radno vrijeme (klizno od 8h/9h - 16h/17h)

Početak rada – po dogovoru

Zašto Forvis Mazars?

Forvis Mazars Group SC neovisni je član Forvis Mazars Globala, vodeće mreže profesionalnih usluga. Poslujući kao međunarodno integrirano partnerstvo u više od 100 zemalja i teritorija, Forvis Mazars Grupa specijalizirana je za usluge revizije, poreza i savjetovanja. Partnerstvo se oslanja na stručnost i kulturno razumijevanje više od 35.000 stručnjaka diljem svijeta kako bi pomogli klijentima svih veličina u svakoj fazi njihova razvoja. U Hrvatskoj zapošljava preko 160 stručnjaka za poreze, obračun plaća, financijsko savjetovanje, računovodstvo, reviziju, ESG, digitalne strategije te je među vodećim međunarodnim tvrtkama iz navedenih područja. Sa svojih 35 ljudi, računovodstveni odjel posluje s različitim klijentima na nacionalnoj i međunarodnoj razini te teži suvremenoj poslovnoj i profesionalnoj izvrsnosti koju potiče kroz certificirano obrazovanje.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Detalji